Kide Science lukuina

40
yrittäjää
2000
ilmoittautumista
3
maata

Tiimimme

Pedagoginen tiimimme koostuu alan johtavasta tutkijasta, luonnontiedetaustaisista opettajista sekä draamakasvatuksen ja tarinallisuuden ammattilaisista.

Jenni Vartiainen, Kide Science

Jenni Vartiainen

Koulutus, luennot ja pedagogiikka, perustaja

jenni@kidescience.com

Sari Hurme-Mehtälä, Kide Science

Sari Hurme-Mehtälä

Liiketoiminta ja yhteistyöt, perustaja

sari@kidescience.com

Aino Kuronen, Kide Science

Aino Kuronen

Sisällöntuotanto ja koulutus, perustaja

aino@kidescience.com

Sampsa Kuronen, Kide Science

Sampsa Kuronen

CTO

sampsa@kidescience.com

Emilia Tuovila, Kide Science

Emilia Tuovila

Kerhojen sisältö ja koordinointi

emilia@kidescience.com

Hannis Lindberg, Kide Science

Hannis Lindberg

Kerhojen sisältö ja koordinointi

hannis@kidescience.com

Eemil Vaaresmaaa, Kide Science

Eemil Varesmaa

Markkinointi

eemil@kidescience.com

Pipa Thiel

Pipa Thiel

Business advisor

pipa@kidescience.com

Malesia

Sher Fian Law, Kide Science

Sher Fian Law

Malesian kouluttaja

malaysia@kidescience.com

Sher Lin Law, Kide Science

Sher Lin Law

Malesian liiketoiminta

malaysia@kidescience.com

Hong Kong

Emilia Tuovila, Kide Science

Stuart Patton

Aasian liiketoiminta

stuart@polkuni.fi

Emilia Tuovila, Kide Science

Tanje Amate

Aasian koulutusvastaava

tanje@kidescience.com

Haluatko vinkkejä yhdessä tutkimiseen
sekä tietoa uusista kerhopaikoista?

Liity Kide-yhteisöömme